Aktuelt:

9 ÅRS FORNYELSE: CEO Morten Kjeldby i Public Property Invest kan glede seg over fornyelse av storkontrakt på 5.000 kvadratmeter i første halvår.

Årlige leieinntekter på over 500 mill.

Public Property Invest hadde leieinnteker på 224,4 millioner kroner i første halvår og melder om årlige leieinntekter på over 500 millioner kroner.

Publisert

Det nye eiendomsselskapet Public Property Invest (PPI), som fokuserer på eiendommer med offentlige leietakere, har i løpet av rekordkort tid bygd seg opp til å bli ett av Norges største eiendomsselskaper. Selskapet gjorde sine første kjøp før sommeren i fjor og har nå passert 10 milliarder kroner i eiendomsverdier. Bare i årets første halvår kjøpte PPI syv eiendommer og har nå en portefølje med 48 eiendommer som ved halvårsskiftet ble verdsatt til 10,1 milliarder kroner.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS