Juss:

OPPGANG I TVISTESAKER: - Virksomheten bør velge sine kamper med omhu. Man kan ikke ta alle kamper hele tiden, sier f.v. Sofie Komissar, Martin Aspaas og Øystein Myre Bremset, alle advokater i BAHR med særlig erfaring innen tvistesaker.

- Seiersprosenten er relevant informasjon for de som skal velge tvisteadvokat (+)

I et aktivt transaksjonsår innen næringseiendom er det gjerne de store transaksjonene som får mest fokus. Det er ofte investeringer eller gode salg eiendomsaktørene ønsker å fremheve. Det er imidlertid ikke til å unngå at man av og til også havner i uenigheter og tvister som også må håndteres.

Publisert Sist oppdatert

Med Estate Pluss får du tilgang til alle PLUSS-sakene med ekstra innhold. Estate PLUSS er vår utvidede redaksjonelle satsning, og kommer i tillegg til vårt eksisterende innhold.

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Etter prøveperioden fornyes det til et vanlig årsabonnement til kr 499 eks.mva. pr. måned. Faktureres en gang i året PS. Vi sender deg et varsel 7 dager før, der du enkelt kan avbestille om du ikke ønsker å fortsette.
Powered by Labrador CMS