Totalreform har siden 1985 hjulpet til med nærmere 6000 flyttinger for norske bedrifter.
– Jeg er helt sikker på at det å kunne levere veiledning på alt fra det byggtekniske via driftsløsninger og endringsledelse til interiørbistand er det som gir den nødvendige trygghet for bedriften som enten skal flytte eller reforhandle den leieavtalen de allerede har, sier daglig leder Anders Bjerke.
Les også: – Miljøpress fra leietakerne
Viktig å se langt fremover– Det å bestemme seg for hvor bedriften skal ligge er ofte en strategisk avgjørelse, hvor det er viktig å forsøke å se 5-10 år fram i tid for å se på alt fra teknologiske muligheter, kunderelasjoner eller andre konkurransefortrinn.
– Det er så mange elementer som skal planlegges og som krever helhetsforståelse av bedriftens behov. Vi oppfatter at markedet nå er enda tydeligere enn før på at leverandøren må ha god helhetsforståelse. Derfor tilbyr vi skreddersydde kundeleveranser tilpasset markedets etterspørsel, sier Bjerke.
Les også: Bedriftene vil ha større og dyrere lokaler
Les også: Her kommer nybyggene
Nytt lederteam på eiersidenNy ledelse har nå trått inn på eiersiden. Selskapet har ambisjon om å videreutvikle seg innen eiendomsrådgivning og fremtidige kontorløsninger og forventer en omsetning på 100 millioner innen 2013.