Aktuelt:
TØFFE TIDER: Roger Akelius (tv) kjøpte aksjer i Castellum fra Rutger Arnhult. før han advarte om tøffere tider. Nå forbereder selskapet seg på de tøffe tidene.
Foto: Emelie Asplund og Castellum
Akelius vant frem – Castellum dropper utbyttet og kutter i investeringene
Med et «stengt obligasjonsmarked» vil Castellum droppe utbytte samtidig som de reduserer investeringene i 2023.
Etter at han kjøpte seg opp til å bli største aksjonær i Castellum, har eiendomsmilliardæren Roger Akelius, som solgte en stor boligportefølje for 90 milliarder kroner til Heimstaden Bostad, langet ut mot Castellum.
Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.
Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva
• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev