90 MILL. I LEIEINNTEKTER: I år planlegger Lille Oslo Eiendom med leieinntekter på 90 millioner kroner. – Ambisjonen er å vokse videre, sier Bjørn Matre.
Foto: Marte Gjerde
Har bygget opp portefølje på 800 utleieboliger (+)
Lille Oslo Eiendom AS kan se tilbake på et godt regnskapsår, der overskudd etter finans endte på 41 millioner kroner.
Lille Oslo Eiendom AS har i løpet av de siste årene bygget opp en betydelig boligportefølje. I starten var daglig Leder Hilde Vik Matre den eneste ansatte i selskapet. Hun har lang fartstid som tidligere banksjef i DNB, og har også vært ansatt i Pareto Forvaltning med hovedfokus på London.
Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.
Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva
• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev