TOK SEG FOR GODT BETALT: Oslo tingrett mener advokat Per Danielsen tok seg alt for godt betalt da han bistod Rondeslottet Hotell i flere rettstvister. Nå er Danielsen dømt til å betale tilbake. (Skjermdump: Rondeslottet Hotell)
Hotelleier knuste profilert advokat i retten (+)
Advokat Per Danielsen mente hotelleieren ikke hadde gjort opp for seg. Oslo tingrett var av en helt annen oppfatning.
Fredag ettermiddag ble det avsagt dom i en rettstvist mellom den profilerte advokaten Per Danielsen og Rondeslottet Hotell AS. Selskapet er eier av Rondeslottet Høyfjellshotell, som ligger i Rondane nasjonalpark, rundt 10 kilometer fra Otta.
Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.
Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva
• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev