Aktuelt:

KORRELASJON: - Vi har oppdaget at det er en tydelig korrelasjon mellom leienivået i utvalgte områder i Oslo og timeprisen til advokatene i det samme området, sier Eiliv Christensen i Tiger Næringsmegling i forbindelse med selskapets siste leieprisoppdatering.

- 4000 kroner per m2 er den nye normalen

- Vi erfarer at «ny normal» for leienivå på kontorlokaler i Oslo – med god beliggenhet og standard - er 4000 kroner pr. m2/år ekskl. andel felleskostnader og ekskl. mva., sier Eiliv Christensen i Tiger Næringsmegling.

Publisert Sist oppdatert

Tiger Næringsmegling oppdaterer regelmessig Tigerkartet – en forenklet oversikt over kontorleienivåene i Oslo. Utgangspunktet for kartet er rutenettet for primært T-banen, men inkluderer også andre viktige knutepunkter (clusters) og også litt utenfor Oslo.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS