Aktuelt:

FÅR MINDRE Å RUTTE MED: Budsjettkutt kan gi PBE-sjef Siri Gauthun Kielland utfordringer med å levere gode tjenester.

Arkitektsjef advarer mot budsjettkutt for PBE og Byantikvaren (+)

Christine Grape i Grape Architects advarer sterkt mot forslag om budsjettkutt i Plan- og bygningsetaten. Nå oppfordrer hun flere i bransjen til å komme på banen.

Publisert

Det er i forbindelse med at budsjettene for 2022 og perioden 2022 til 2025 i Oslo kommune skal behandles politisk, at daglig leder av arkitektfirmaet Grape Arcitects slår alarm. I en e-post sendt til flere bransjeforeninger og byråden for byutvikling, advarer Christine Grape mot konsekvensene av budsjettet.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp.
Powered by Labrador CMS