GLASSVERKET: Slik presenterte Union Eiendomsutvikling sitt prosjekt i Drammen for flere år siden. Fortsatt er det ikke slått inn en eneste spiker der. Ill.: Union Eiendomsutvikling/A-lab arkitekter

Vegvesenet sinker kjempeprosjekt (+)

I desember 2014 så Union Eiendomsutvikling frem til å begynne å bygge hundrevis av leiligheter ved sjøen året etter. De regnet bare ikke med Statens vegvesen.

Publisert Sist oppdatert

Union Eiendomsutvikling kjøpte eiendommen Glassverket i Drammen i 2006, og presenterte etterhvert store planer for de 50 målene.

Sommertilbud på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 2 måneder for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS