Juss:

TRANSAKSJONER: Advokatfirmaet DLA Piper vil i 2021 publisere en egen artikkelserie – TransaksjonsABC – som omhandler ulike transaksjonstemaer. F.v. Christoffer Sortland (senioradvokat), Andreas Mello-Kildal (partner), Lasse Innleggen (advokatfullmektig) og Line Ravlo-Losvik (partner), alle DLA Piper.

Ny artikkelserie – TransaksjonsABC – Del 1 – Introduksjon (+)

Det gjennomføres årlig mange eiendomstransaksjoner. Deler av transaksjonsmarkedet er i stor grad standardisert. Det kjennetegnes ved bruk av meglerstandarden som utgangspunkt, nokså like dokumentlister for due diligence og relativt standardiserte tilbud og budaksepter. Men selv i – og kanskje særlig i – den standardiserte verden er det lett å trå feil.

Publisert

Advokatfirmaet DLA Piper vil derfor i 2021 publisere en egen artikkelserie – TransaksjonsABC – som omhandler ulike transaksjonstemaer.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Pris kr. 4761 eks. mva. (Normal pris 6348 eks.mva. )

Estate Media 25 år - 25 prosent rabatt på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Etter ett års rabatt, går abonnementet over til ordinære betingelser.
Powered by Labrador CMS