Aktuelt:

KREVER MILLIONER: Pangea-sjef Bård Bjølgerud mener å ha millioner til gode hos Tjelta Eiendom i honorar etter storsalget på Forus i fjor. Denne uken starter rettssak mellom partene. Foto: Kilian Munch

Milliardsalg ender i retten

Det var en av fjorårets største transaksjoner. Nå skal Pangea Property Partners møte oppdragsgiveren i Oslo tingrett.

Publisert

I fjor sommer ble det kjent at Tjelta Eiendom selger eiendommer på Forus til det nye ORO-selskapet Forus Eiendom for en eiendomsverdi på to milliarder kroner.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS