NORGE BAK NABOENE: Edvard Øverlier, Associate Partner i Nordic Hotel Consulting, mener Norge ligger langt bak Stockholm og København når det gjelder luksushoteller.

Stor oppside i hotellprisene for luksus

Norge har ennå ikke klart å få et luksussegment innenfor hoteller. Men når det skjer, kan romprisene i de beste hotellene stige kraftig.

Publisert Sist oppdatert

CORT ADELERS GATE 30/VIKA (Estate Nyheter): Det var under Njord Securties’ arrangement Njord Hotel Investment Day 2025 at Edvard Øverlier, Associate Partner i Nordic Hotel Consulting, tok for seg det nordiske hotellmarkedet.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS