SOLGT: Pål Georg Gundersen fortsetter å rydde opp i eiendomsporteføljen.

Heitman bladde opp over 500 mill. da Pål Georg Gundersen solgte

Amerikanske Heitman åpnet lommeboken ved Bjerkebanen.

Publisert Sist oppdatert

Heitman ble for alvor kjent i det norske markedet da den amerikanske giganten kjøpte BoColiving, og dermed sikret seg en plattform for studentboliger. Nå har Heitman kjøpt leiegården Refstadveien 50, som går under navnet Bjerkebanen Apartments. Selger er Pål Georg Gundersens Merkantilbygg, som kjøpte eiendommen i 2019 fra Studentsamskipnaden i Oslo.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 299 kr + mva. og få tilgang til Norges 300 største eiendomsselskaper

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement til 529 kroner per måned dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss og Norges 300 største i 1 måned for 299 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Den digitale og søkbare listen over Norges største eiendomsselskaper • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS