SAMLES: Oslo-virksomheten i Multiconsult Group samles på Skøyen i Thune-kvartalet til venstre, og i Verkstedveien 1 til høyre.

Malling-familien og Entra landet storavtale med Multiconsult-selskapene

Multiconsult Group samler Oslo-medarbeidere fra LINK Arkitektur, A-lab, Multiconsult Norge og Multiconsult ASA i en felles campusløsning på Skøyen i Oslo fra våren 2028.

Publisert Sist oppdatert

– Med den nye campusløsningen skaper vi et sterkt, samlet miljø for arkitekter, ingeniører og rådgivere, og en enda mer attraktiv arbeidsplass i Oslo, sier konsernsjef Karsten Warloe i Multiconsult Group.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 299 kr + mva. og få tilgang til Norges 300 største eiendomsselskaper

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement til 529 kroner per måned dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss og Norges 300 største i 1 måned for 299 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Den digitale og søkbare listen over Norges største eiendomsselskaper • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS