Stig Ø. Kvarsnes. Foto: Draupner
VOKSE: – Vi har en klar visjon om å bli en av de store eiendomsaktørene i Norge, sier Stig Ø. Kvarsnes.

Draupner slukte halvparten av Rose Eiendom

– Investeringen støtter vår visjon om å styrke vår posisjon innen eiendomsmarkedet og bidra til langvarig vekst og verdiskaping, sier sjefen.

Publisert Sist oppdatert

Draupner Investeringer har ifølge en pressemelding kjøpt 50 prosent av aksjene i Rose Eiendom, en ledende aktør innen eiendomsutvikling og eiendomsforvaltning med hovedkontor i Porsgrunn. Den strategiske investeringen støtter visjonen om å styrke vår posisjon innen eiendomsmarkedet og bidra til langvarig vekst og verdiskaping, sier styreleder Stig Ø. Kvarsnes i Draupner. 

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp.
Powered by Labrador CMS