Aktuelt:

STEVNET STATEN: Europris stevnet Staten for å få lov til å fortsette å drive butikk i dette bygget i Grini Næringspark i Bærum. Eieren av eiendommen var også med på søksmålet.

Asker og Bærum tingrett: Denne butikken driver ulovlig og må stenge (+)

Bærum kommune vil stenge denne Europris-butikken i Bærum, og har fått støtte fra Fylkesmannen. Nå slår også Asker og Bærum tingrett fast at butikken må lukke dørene.

Med Estate Pluss får du tilgang til alle PLUSS-sakene med ekstra innhold. Estate PLUSS er vår utvidede redaksjonelle satsning, og kommer i tillegg til vårt eksisterende innhold.

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Etter prøveperioden fornyes det til et vanlig årsabonnement til kr 499 eks.mva. pr. måned. Faktureres en gang i året PS. Vi sender deg et varsel 7 dager før, der du enkelt kan avbestille om du ikke ønsker å fortsette.
Powered by Labrador CMS