POPULÆRT: Få steder i Viken er så magnetisk på boligkjøpere som Lillestrøm. Her fra prosjektet Aveny Vest.

Mange boliger til salgs, men ingen krise (+)

I Viken er det nå snaut 6.000 leiligheter til salgs med smått og stort, nytt og brukt. En kommune alene har 10 prosent av disse.

Publisert Sist oppdatert

Den dagen vi sjekket finn.no lå det 1.278 brukte leiligheter til salgs i Viken. 872 av disse var konsentrert i 10 kommuner med Drammens 129 enheter på topp. I tillegg var det 4.504 usolgte nye leiligheter. 3.244 av disse var i 10 kommuner med Lillestrøms 552 på topp – ti prosent av alle nye leiligheter for salg i Viken.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp.
Powered by Labrador CMS