Juss:

NEKTER STRAFFESKYLD: - Min klient er lei seg for den situasjonen som har oppstått, sier advokat Rikard Berg, som bistår en utbygger som er medtiltalt for grovt underslag av 48 millioner kroner i forbindelse med leilighetsbygging i Brasil. (Ill. foto)

Avviser underslag i Brasil-prosjekt (+)

- Min klient er ikke enig i at han skal ha begått underslag, og han nekter straffeskyld etter tiltalen.

Publisert Sist oppdatert

For noen dager siden omtalte Estate Nyheter saken mot to nordmenn i 60-årene, som er tiltalt for grovt underslag av 48 millioner kroner. Ifølge tiltalen, som er tatt ut av statsadvokatene i Oslo, skal de to ha tilrettelagt for salg av leiligheter i et leilighetsprosjekt i Brasil.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp.
Powered by Labrador CMS