OVERRASKET: - Det var ikke noe vi så komme, sier Karl Erik Rimfeldt, administrerende direktør i Rimfeldt Eiendom om storkonkursen i Agder Gruppen. Rimfeldt står som utleier av Agder Gruppens lokaler på bildet.

Rammes hardt av storkonkursen i Agder Gruppen

På Berger skulle Agder Gruppen skape en base som skulle betjene markeder både nasjonalt og internasjonalt. Når står utleier Rimfeldt Eiendom uten leietaker på det 9000 kvadratmeter store bygget.

Publisert Sist oppdatert

Med Estate Pluss får du tilgang til alle PLUSS-sakene med ekstra innhold. Estate PLUSS er vår utvidede redaksjonelle satsning, og kommer i tillegg til vårt eksisterende innhold.

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Etter prøveperioden fornyes det til et vanlig årsabonnement til kr 499 eks.mva. pr. måned. Faktureres en gang i året PS. Vi sender deg et varsel 7 dager før, der du enkelt kan avbestille om du ikke ønsker å fortsette.
Powered by Labrador CMS