HØY KVALITET: Ny bebyggelse skal gis god arkitektonisk utforming og volumoppbygging, og ha variert materialbruk med høy kvalitet. Ill: A-lab
Bystyret kuttet 2 400 kvm (+)
Neptune Properties vil bygge 300 boliger i Malerhaugveien 25 på Ensjø i Oslo, men bystyret kuttet 2 400 kvadratmeter etter anbefaling fra Plan- og bygg.
Forslaget fra Neptune Properties omfatter økt utnyttelse og tilrettelegging for en mer bymessig struktur i Malerhaugveen 25 på Ensjø. Det ble foreslått en bebyggelse i 5-7 etasjer plassert mot gate med uteoppholdsareal i gårdsrommet. Forslaget tilsvarer 300 boliger, som er en økning på 80 enheter fra gjeldende regulering.
Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.
Prøv Estate Pluss i 2 måneder for 99 kr + mva
• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev