SOLGTE: Edgar Haugen i Ragde Eiendom var på eiersiden sammen med Bjarne G. Samuelsen og Per Erik Engebretsen.

Ragde og Gaustadbekken solgte til Sterna

– Jeg vurderer hva jeg skal gjøre med eiendommen, men mest sannsynlig kommer jeg til å seksjonere ut de de to øverste etasjene, sier Christian Saure i Sterna Holding.

Publisert

Sterna Holding AS har kjøpt selskapet Pottermakerveien 8 AS (Tidligere P8 Eiendom AS) med den underliggende eiendommen på samme adresse på Rødtvedt i Groruddalen. Christian Saure i Sterna Holding AS forteller til Estate Nyheter at han nylig har overtatt eiendommen. Den har et areal på 4.200 kvadratmeter fordelt på fem etasjer, hvorav de to øverste har stått ledig en stund.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp.
Powered by Labrador CMS