REKKEHUS OG BLOKKER: Prosjektet er organisert med rekkehus og lavblokker lagt rundt et felles tun. Foto: Google.
Vil bygge 38 boliger i Bærum (+)
Peab Eiendomsutvikling AS, Wilhelmsen-familien og NorgesGruppen står bak selskapet, som ønsker å bygge 38 boliger i Hans Haslums vei.
På vegne av Hans Haslums vei Utvikling AS har HD Arkitekter søkt om rammetillatelse for Hans Haslums vei 2 i Bærum kommune. Søknaden gjelder oppføring av 38 boenheter. Søknaden omfatter også oppføring av felles garasjekjeller, terrengendringer og etablering av tilhørende utomhusanlegg.
Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.
Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva
• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev