Bolig:

AVGJØRES AV FYLKESMANNEN: Både Byantikvaren, PBE og Byutviklingsutvalget har sagt nei til flytting av balkongen. Nå ligger saken hos Fylkesmannen.

Betalte 89 millioner for leilighet – nå vil han flytte balkongen (+)

Hedgefondsjef Ole Andreas Halvorsen bladde opp 89 millioner kroner for Frogner-leiligheten, og satte i gang en totalrenovering. Nå vil han flytte balkongen fra øst- til sørveggen.

Publisert Sist oppdatert

Med Estate Pluss får du tilgang til alle PLUSS-sakene med ekstra innhold. Estate PLUSS er vår utvidede redaksjonelle satsning, og kommer i tillegg til vårt eksisterende innhold.

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Etter prøveperioden fornyes det til et vanlig årsabonnement til kr 499 eks.mva. pr. måned. Faktureres en gang i året PS. Vi sender deg et varsel 7 dager før, der du enkelt kan avbestille om du ikke ønsker å fortsette.
Powered by Labrador CMS