Ketil Wold går fra stillingen som Leasing Director til Chief Operating Officer i eiendomsselskapet Steen & Strøm. 

Wold blir ny COO i Steen & Strøm

Ketil Wold er ny Chief Operating Officer (COO) i eiendomsselskapet Steen & Strøm. 

Publisert Sist oppdatert

Wold kommer fra stillingen som Leasing Director i samme selskap, og skal ha ansvaret for den operative kjøpesenterdriften i Norge, bestående av 10 kjøpesentre, samt stedsutviklingsprosjektet Økern Sentrum. I tillegg får han ansvar for Leasing og Asset management.

– Jeg gleder meg til å ta fatt på jobben som COO i Steen & Strøm, og ser frem til å få det overordnede ansvaret for kjøpesenterdriften i Norge. Steen & Strøm er Norges sterkeste merkenavn innen kjøpesenter! Med et solid fundament og en unik portefølje skal vi få til en morsom reise sammen med dyktige og engasjerte kolleger, sier Wold.

Wold har erfaring fra ulike stillinger innen forvaltning, drift, utvikling og kjøp av eiendom. Han ble i 2014 ansatt i stillingen som Leasing Director i Steen & Strøm, og kom da fra stillingen som Eiendomsdirektør i Sektor Gruppen. Før dette var han en av initiativtagerne bak, samt eier og styremedlem i Salto Eiendom AS.

 

Powered by Labrador CMS