STARTEN: Sollitoppen er Dæhlies første skritt på veien mot 300 leiligheter i Eidsvoll sentrum. Ill.: Romfarer arkitekter

Dæhlie har startet ferden mot 300 leiligheter (+)

Bjørn Dæhlie har store planer for den gamle rutebilstasjonen, og i våres la han ut første trinn i prosjektet som kan ende med rundt 300 blokkleiligheter.

Publisert Sist oppdatert

Sollitoppen i Eidsvoll sentrum skal inneholde 36 selveierleiligheter over en parkeringskjeller, og er planlagt ferdig første kvartal i 2021. Så langt er 60 prosent solgt i prosjektet som ligger 75 meter fra bredden av elva Vorma.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS