548 MILL. I LEIE: Øistein Pjaaka i NorgesGruppen Eiendom kan vise til leieinntekter på 548 millioner kroner.

NorgesGruppen er involvert i 55 boligprosjekter med totalt 10.000 enheter

– Vi har prosjekter over hele landet, og ønsker å samarbeide med andre eiendomsutviklere, sier administrerende direktør Øistein Pjaaka i NorgesGruppen Eiendom.

Publisert

Pjaaka tar imot Estate Nyheter i resepsjonsområdet i NorgesGruppens hovedkontor i Karenslyst allé på Skøyen. Det levnes ingen tvil om hva som er hovedgeskjeften, for bak resepsjonsdisken er det et stort bilde fra ett av konsernets dagligvarebutikker. Langs trappeløpet i det store atriet er det montert store plater med påskrift som går mer detaljert til verks om virksomheten.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp.
Powered by Labrador CMS