UFORLØST POTENSIAL: – Det ligger en betalingsvillighet her som ikke er hentet ut, mener advokat Stig Bech, som ser både samfunnsnytte og fortjenestemuligheter i flere og bedre boliger tilpasset eldre.

– Vi må enten lage boliger for eldre som funker, eller slutte å strø om vinteren

– Det kommer en flodbølge av bibelske proporsjoner, og den vil skylle inn over landet om få år. Vi må samle folk, også de voksne – der andre bor, og i knutepunktene.

Publisert

Stig Bech står opp klokken 04:42 hver dag med et mål for øyet: Komme seg gjennom dagen, slik at han kan stå opp klokken 04:42 i morgen også. Timene mellom disse to tidspunktene fyller han med jobb og en anselig mengde annen skapertrang.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS