NYTT GJELSTEN-PROSJEKT: Slik fremstår de tidlige designstudiene for Profiers neste store utbyggingsprosjekt på Bekkestua i Bærum. Etter flere års arbeid har selskapet nå sikret seg alle tomtene som er nødvendig for en helhetlig utbygging. (Skjermdump Profiers årsbrosjye)

Gjelstens tomtejakt i Bærum har kostet 350 millioner (+)

Bjørn Rune Gjelstens Bekkestua-satsning skal gi 200 leiligheter. Gevinsten kan bli formidabel, men det er kostnadene også.

Publisert Sist oppdatert

Med Estate Pluss får du tilgang til alle PLUSS-sakene med ekstra innhold. Estate PLUSS er vår utvidede redaksjonelle satsning, og kommer i tillegg til vårt eksisterende innhold.

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Etter prøveperioden fornyes det til et vanlig årsabonnement til kr 499 eks.mva. pr. måned. Faktureres en gang i året PS. Vi sender deg et varsel 7 dager før, der du enkelt kan avbestille om du ikke ønsker å fortsette.
Powered by Labrador CMS