UTLEIEFEST: Det er mange som benytter seg av profesjonelle boligutleiere, og Utleiemegleren er blant aktørene som håndterer utleie for den som ønsker å sette vekk jobben. Det har resultert i svært gode resultater og solide utbytter for eierne av selskapet.
Soper inn penger på utleie av andres boliger (+)
Utleiemegleren kan vise til en kvart milliard kroner i overskudd de siste ti årene. Utbyttene ligger heller ikke langt etter.
Utleiemegleren er blant de største på utleie av boliger i Norge. Siden etableringen for 25 år siden har virksomheten vokst til å innbefatte 12 meglerkontorer, alle med bevilling fra Finanstilsynet.
Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.
Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva
• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev