Bolig:
PÅ LÅVEBRUA: Frøydis Hammer, Thorbjørn Conradi og Tore Økseter i Spor Eiendom.
Alle foto: Tore Årdal
Sluttet i jobbene, og begynte med bolig for egen regning. Nå er prestisjeprosjekt i Bærum ferdig (+)
Spor Eiendom er i ferd med å overlevere 12 unike leiligheter i Gjettum Låve. I tillegg har det unge selskapet en rekke andre boligprosjektet på gang.
I 2018 bestemte Tore Økseter og Thorbjørn Conradi seg for å slutte i Neptune Properties og begynne for seg selv gjennom det da nyetablerte selskapet Spor Eiendom. Siden den tid har de også fått med Frøydis Hammer, tidligere markedsdirektør i Neptune Properties, og nå er de i ferd med å overlevere de 12 leilighetene i Gjettum Låve i Bærum.
Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.
Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva
• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev