GODS TIL SJØS: Laste- og lossevolumet er på ca. 100.000-200.000 tonn i året i dag, men kan økes kraftig.

Selger kai- og industrieiendom

En kaieiendom med kort vei til Holmestrand Næringspark skal selges. Megler mener krav om mer transport over sjøen og nedbygging av havneområder gir store muligheter.

Publisert

Det er Jarl Endre Egeland i Realnor som har fått oppdraget om å selge eiendommen Hagemanns Brygge i Holmestrand. Tomten er på knappe 20.000 kvadratmeter, med planert uteareal for utelager og godshåndtering, og med to bygg på henholdsvis 1.982 og 446 kvadratmeter. Byggene er verkstedbygg og en søylefri storhall med 6 meter takhøyde.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS