Transaksjon:
54 MILL: Prisantydningen er på 54 millioner kroner.
Foto: PrivatMegleren Ullevål
Selger bygård på St. Hanshaugen (+)
De 19 hyblene i andre og tredje etasje er ikke lovlige, men Anders Langtind i PrivatMegleren Ullevål sier de kan omgjøres til leiligheter.
– Dette er en litt kjedelig sak, der eieren har kjøpt bygården uten å vite at det ikke foreligger tillatelse for hyblene i andre og tredje etasje. Jeg tipper inndelingen er gjort en gang på 1970-tallet, og siden har bygården vært solgt flere ganger, sier Anders Langtind i PrivatMegleren Ullevål, som har fått oppdraget med å selge eiendommen i Colletts gate 33.
Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.
Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva
• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev