FORTSATT UNDER PLANLEGGING: På dette gamle bilanlegget i Bærum skulle det vært ferdigstilt boliger for mange år siden, men manglende avklaring rundt E18-utbyggingen har forsinket prosjektet. Nå har utbygger Bertel O. Steen Eiendom sett seg lei av å vente.

Her har Bertel O. Steen planlagt i 20 år (+)

Bertel O. Steen Eiendoms utviklingsprosjekt ved E18 på Stabekk i Bærum har vært av det langdryge slaget.

Publisert Sist oppdatert

Med Estate Pluss får du tilgang til alle PLUSS-sakene med ekstra innhold. Estate PLUSS er vår utvidede redaksjonelle satsning, og kommer i tillegg til vårt eksisterende innhold.

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Etter prøveperioden fornyes det til et vanlig årsabonnement til kr 499 eks.mva. pr. måned. Faktureres en gang i året PS. Vi sender deg et varsel 7 dager før, der du enkelt kan avbestille om du ikke ønsker å fortsette.
Powered by Labrador CMS