Aktuelt:

SUKSESS: Kjøp av eiendommer med offentlige leietaker i byer som Tromsø, Skien og Kristiansand har vært en kjempesuksess for Pareto-prosjektet Offentlig Eiendom AS.

Etter milliardsalget: – En fantastisk reise

Salget av Offentlig Eiendom til Public Property Invest har gitt aksjonærene som var med fra oppstarten i 2016 en årlig avkastning på 24 prosent.

Publisert Sist oppdatert

Med Estate Pluss får du tilgang til alle PLUSS-sakene med ekstra innhold. Estate PLUSS er vår utvidede redaksjonelle satsning, og kommer i tillegg til vårt eksisterende innhold.

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Etter prøveperioden fornyes det til et vanlig årsabonnement til kr 499 eks.mva. pr. måned. Faktureres en gang i året PS. Vi sender deg et varsel 7 dager før, der du enkelt kan avbestille om du ikke ønsker å fortsette.
Powered by Labrador CMS