GRENLAND: Eiendommene ligger i Grenland.

Vika-syndikat kjøper syv eiendommer

Eiendommene ligger konsentrert langs hovedtraséer mellom Porsgrunn og Skien og har årlige leieinntekter på 17,7 millioner kroner.

Publisert Sist oppdatert

I et stille transaksjonsmarked, har et syndikat satt opp av Vika Project Finance klart å slå kloa i en value add kombinasjonsportefølje med syv bileiendommer i Grenland-området. Det samlede arealet på eiendommene er 17.750 kvadratmeter BTA og det er forventet en årlig leie i år på 17,7 millioner kroner. Det er bilforhandleren Pål Arild Solberg som selger eiendommene gjennom salg av selskapet Solinvest. Eiendomsverdien er rundt 240 millioner kroner.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS