KLARE AMBISJONER: - Vår ambisjon er å vokse raskt, sier SPG-sjef Carl Zetterqvist (t.v.), her sammen med SPGs tidligere administrerende direktør Knut Holte, som nå vier tiden til styrearbeid og strategisk arbeid i konsernet.

SPG gjør klart for milliardoppkjøp

Henter ny kapital til utvikling og oppkjøp av sosial infrastruktur i Sverige – vil bygge portefølje på én milliard.

Publisert Sist oppdatert

Scandinavian Property Group (SPG) har sikret ny kapital for å muliggjøre satsning på utvikling og oppkjøp av sosial infrastruktur i Sverige. Målet er å gjennomføre oppkjøp med en samlet verdi på omtrent én milliard svenske kroner.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS