Utvikling:

POTENSIAL: Møller Eiendom har i samarbeid med AART Arkitekter gjort analyser av Ryens utviklingspotensial på nordsiden av T- banen.

Møller Eiendom ser muligheter for høyhus på Ryen

- Vi stiller oss undrende til at Ryen faller utenfor strategiens områder der høyhus kan vurderes etablert, skriver Møller Eiendom i en uttalelse til foreslått høyhusstrategi i Oslo.

Med Estate Pluss får du tilgang til alle PLUSS-sakene med ekstra innhold. Estate PLUSS er vår utvidede redaksjonelle satsning, og kommer i tillegg til vårt eksisterende innhold.

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Etter prøveperioden fornyes det til et vanlig årsabonnement til kr 499 eks.mva. pr. måned. Faktureres en gang i året PS. Vi sender deg et varsel 7 dager før, der du enkelt kan avbestille om du ikke ønsker å fortsette.
Powered by Labrador CMS