LOKALT TILBUD: Gjelsten Bolig mener planen kan bidra positivt til flere boliger langs banenettet og et bedre lokalt tilbud i tråd med kommuneplanens mål.

Vil bygge 140 boliger ved T-banestasjon

Plan- og bygningsetaten mener planområdet egner seg for noe høyere utnyttelse, boliger og en oppgradering av senterområdet, men at utnyttelsen må reduseres.

Med Estate Pluss får du tilgang til alle PLUSS-sakene med ekstra innhold. Estate PLUSS er vår utvidede redaksjonelle satsning, og kommer i tillegg til vårt eksisterende innhold.

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Etter prøveperioden fornyes det til et vanlig årsabonnement til kr 499 eks.mva. pr. måned. Faktureres en gang i året PS. Vi sender deg et varsel 7 dager før, der du enkelt kan avbestille om du ikke ønsker å fortsette.
Powered by Labrador CMS