GJELDSTYNGET: Samlet er det registrert pantsettelser og utleggsforretninger i Eplehagen Eiendom for mer enn 500 millioner kroner. I dette prosjektet i Asker er det registrert pant og utlegg for mer enn 50 millioner kroner.

Dette eplehageprosjektet i Asker har utleggspant fra NAV, Innkrevingssentralen i Oslo og Hurdal kommune

Eplehagen Eiendom kjøpte denne tomten for 7,5 millioner kroner. I dag er det registrert heftelser og utlegg for mer enn 50 millioner kroner på eiendommen. 

Publisert Sist oppdatert

«Fin fremdrift i Asker», het det i et Facebook-innlegg fra Eplehagen Eiendom i februar 2023, ledsaget av et dronefoto som viste prosjektet i veistubben Øvre Måsan i Asker. Bildet viser at bygget er kommet opp, taket er på plass og det utvendige fremstår ellers som nesten fullført.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS