BYGÅRDER BLE ADVOKATMAT: Carl Erik Krefting kjøpte i 2021 flere bygårder av RSV Invest. I etterkant har uenighet rundt transaksjonen sendt partene inn i rettssalene.

Krefting runder av året med rettssak mot forretningspartner

Noen få dager før jul skal Carucel Eiendom og Carl Erik Krefting møte RSV Invest i retten for andre gang.

Publisert Sist oppdatert

Estate Nyheter har tidligere omtalt tvisten mellom Carucel Eiendom og RSV Invest, hvor bakteppet var en eiendomstransaksjon mellom partene i 2021. Transaksjonen har endt i domstolene, hvor det er klart for andre runde rett før julen ringes inn.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS