SKAL ØKE KRAFTIG: Simon S. Stordalen i Bratsberg sier ambisjonen er å nå 200 millioner i leieinntekter i løpet av et par tre år.

Kjøpte tilbake to eiendommer fra syndikat

– Vi har ambisjoner om å vokse videre, sier administrerende direktør Simon S. Stordalen i Bratsberg AS.

Publisert

I 2021 solgte det Porsgrunn-baserte selskapet Bratsberg to eiendommer til et syndikat tilrettelagt av Njord Securities. Bratsberg hadde selv oppført byggene, og solgte dem videre med lange kontrakter. Nå har de kjøpt tilbake begge eiendommene:

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS