MALLING: – Investorene ser blant annet på hedgingkostnader og hvilke produkter som er tilgjengelige. Norge er dessuten et mindre marked med ganske stor konkurranse, så interessen konsentrerer seg gjerne om utvalgte segmenter, sier Herman Følling Ness, Head of International Capital Markets i Malling. Foto: Helene Kleppe

Internasjonale investorer ligger som gjedda i sivet 

Et knippe norske rådgivere er på plass på Expo Real for å holde Norge på radaren til internasjonale investorer. Interessen er der, men kapitalen er selektiv.

Publisert

MÜNCHEN: Det er tett mellom dressene, standene og møtene i messehallene øst i München. Expo Real samler den internasjonale eiendomsbransjen til tre dager med møter, kapitaljakt og prosjektpresentasjoner.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS