SATSER: Paxon, med markedssjef John Audun Antonsen, utviklingssjef Ole Petter Valle og nyansatt prosjektleder Jo Sigurd Lang-Ree, er klare for satsing i Innlandet.

Prosjektrådgivere satser i Innlandet

For under et halvt år siden ble Paxon kjøpt opp av det svenske Private Equity-firmaet Xpartners. Nå er selskapet klar for satsing i Innlandet.

Publisert

– I dag er vi 22 rådgivere i Haugesund og Stavanger innenfor prosjektledelse, byggeledelse, prosjektadministrasjon, koordinering, planlegging og utvikling i tidlig fase. Nå ønsker vi å ta en posisjon i Innlandet, med opprettelsen av et nytt kontor på Hamar, sier John Audun Antonsen til Estate Nyheter.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS