Eiendomsadvokat Stig Bech: - Vi antar det fortsatt vil være utfordringer med refinansiering for mange

Stig Bech, som er advokat og partner i Haavind, samt styreleder i Norsk Eiendom, konstaterer at markedet for næringseiendom beveger seg sidelengs. På boligsiden tror han flere aktører vil hente frem prosjekter fra skuffen.

Publisert Sist oppdatert

Med Estate Pluss får du tilgang til alle PLUSS-sakene med ekstra innhold. Estate PLUSS er vår utvidede redaksjonelle satsning, og kommer i tillegg til vårt eksisterende innhold.

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Etter prøveperioden fornyes det til et vanlig årsabonnement til kr 499 eks.mva. pr. måned. Faktureres en gang i året PS. Vi sender deg et varsel 7 dager før, der du enkelt kan avbestille om du ikke ønsker å fortsette.
Powered by Labrador CMS