Transaksjon:
STASJONSNÆRT: Planområdet er beliggende nær Hovseter T-banestasjon.
Foto: Google
Neptune har kjøpt utviklingseiendom i Oslo vest (+)
Reguleringssaken for eiendommen ble påbegynt i 2018. Neptune Properties har ennå ikke besluttet om de vil gjøre endringer i forhold til det opprinnelige forslaget.
I februar 2018 skrev Estate Nyheter at Bergskogen Eiendom ville bygge boliger på et nesten 10 mål stort område ved Hovseter T-banestasjon i Oslo Vest. På vegne av Bergskogen Eiendom hadde da konsulentfirmaet IN`BY bestilt planforhåndskonferanse hos Plan- og bygningsetaten (PBE) for førstnevntes eiendommer i Henriks vei på Hovseter.
Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.
Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva
• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev