RASK VEKST: Johan Rasting, adm. direktør BodCo, har nå kommet opp 62 anlegg.

Hentet 160 mill. i rekordfart etter å ha kjøpt for 400 mill.

BodCo vil stanse kapitalinnhentingen før tiden etter å ha fått inn tegninger på 160 millioner kroner. Selskapet kjøper eiendommer og anlegg for 400 millioner kroner.

Publisert Sist oppdatert

– Vi lanserte emisjonen på mandag og la opp til en tegningsperiode på 14 dager, men stenger nå boken allerede førstkommende torsdag som følge av at vi allerede har fått inn 160 millioner kroner. Minstebeløpet var 110 millioner, så det har vært veldig stor interesse. Vi setter stor pris på mottakelsen og er ydmyke for at investorene er interessert i caset, sier Johan Rasting, CEO og grunnlegger av den nye minilagerkometen BodCo. Han presiserer at det de fremdeles tar i mot tegninger.

Tegn et abonnement på Estate Pluss!

Prisen er eks mva og betaling gjøres per faktura. Ved utløp av prøveperioden går abonnementet automatisk over i et årsabonnement dersom det ikke sies opp. Dere vil motta en e-post en uke før oppsigelsestiden for å minne om utløp.

Prøv Estate Pluss i 1 måned for 99 kr + mva

• Få tilgang på alle artikler • Få alt av innhold i Norges største eiendomsarkiv • Motta nyhetsbrev
Powered by Labrador CMS